Iveco daily platforma
Iveco Daily 3.0
Platforma

Rok produkcji : 2021

  • Manulana
  • Diesel
Iveco daily najazd
Iveco Daily 3.0
Najazd

Rok produkcji : 2019

  • Manualna
  • Diesel
renault master platforma
Renault Master 2.3
Platforma

Rok produkcji: 2020

  • Manualna
  • Diesel

Pojazdy pomocy drogowej

Dbając o wysoką jakość naszych usług pomocy drogowej, w swojej flocie posiadamy pojazdy spełniające wszelkie współczesne normy oraz normy emisji spalin. Holowniki dobieramy tak, aby nasza usługa została wykonana z zachowaniem bezpieczeństwa i możliwości wykonania różnorodnych usług transportowych. Bez problemów na naszą lawetę wjdzie pojazd np. uszkodzony.

Platforma hydrauliczna - jest to zabudowa, dzięki której możemy "zsunąć" cały podjazd na ulicę, gwarantując tym pewny wjazd dwolonym pojazdem. Dzięki platformie ograniczamy ryzyko upadku lub uszkodzenia pojazdu. Jest to najlepsze rozwiązanie do transporu auta - jest szybkie i bezpieczne.

Laweta najazdowa - to rozwiązanie na długie transporty, dzięki niej możemy przewieźć pojazd o większej wadze.

Wiemy, jak ważne dla klienta jest zachowanie czystości i estetyki. Dbamy o nasze pojazdy, tak aby klient czuł się w nim komfortowo i bezpieczenie.

Korzystamy ze znanych i sprawdzonych marek np. Iveco Daily, to autolaweta wyprodukowana na ramie, która udźwignie duże transporty. Specjalna platrofma hydrauliczna ułatwia załadunek oraz rozładunek pojazdów. Silnik o mocy 180 KM + HAK może przewozić nawet 3 pojazdy za jednym razem.